پرش لینک ها
مشاهده
بکشید

معرفی شرکت Aaptiv، استارت‌آپ موفق بین المللی

اشتراک گذاری

یکی از استارت‌آپهای موفق و فعال در زمینه تناسب اندام و سبک زندگی شرکت Aaptiv است.

شرکت Aaptiv در سال 2015 در ایالت متحده آمریکا تأسیس شد. این شرکت با کل سرمایه تأمین شده 52.1 میلیون دلار با نوع سرمایه series C برای تمام شهروندان، در حوزه مشاور ورزش و تنسب اندام فعالیت خود را آغاز کرده است.

شرکت Aaptiv اپلیکیشن موبایل و پلتفرم نرم افزاری طراحی کرده است . کاربرد این اپلیکیشن به این صورت است که با توجه به شرایط جسمانی کاربر برنامه ورزشی ارائه می‌دهد، کاربر می‌تواند با استفاده از امکاناتی که در دسترس دارد دیتا وارد کرده و در نهایت برنامه ای توسط پلتفرم بگیرد.

اهداف پلتفرم ورزشی شرکت Aaptiv

پلتفرم شرکت Aaptiv اهداف متفاوتی دارد مانند:

  • تناسب اندام
  • کاهش وزن
  • افزایش استقامت بدن
  • دویدن های روزانه و …

این نرم افزار با توجه به امکانات کاربر چندین برنامه ارائه می دهد، متقاضی می‌تواند از بین آنها یکی را انتخاب کرده و بر اساس آن جلو رود.

هر برنامه یک مربی دارد که در طول مسیر برنامه به کاربر مشاوره می‌دهد و او را راهنمایی می‌کند. نمایش ورزش‌ها از تمامی زوایا می‌باشد و مربی نیز تمام حرکات را کامل توضیح می‌دهد.

انواع حرکت‌های ورزش

حرکات ورزشی در پلتفرم شرکت Aaptiv بسیار متنوع است. از دویدن و ورزش‌هایی که نیازی به تجهیزات ندارد گرفته تا حرکات تخصصی و برنامه‌های باشگاهی با وسائلی مانند دوچرخه، تردمیل، و یا انواع وزنه‌ها…

شرکت Aaptiv با مشاوره ورزش و تناسب اندام برای کاهش وزن و یا افزایش استقامت بدنی به کاربر برای حفظ سلامتی کمک می‌کند.

امروزه شرکت Aaptiv یکی از شرکت‌های برتر در این حوزه شناخته شده و در فروشگاه App Apple سریعترین رشد و فروش را در حوزه ورزش و تناسب اندام دارد، این شرکت اعنقاد دارد که همه انسان‌ها باید برای تناسب اندام و افزایش استقامت بدن خود اقدام نمایند نه تنها افراد ثروتمند که توانایی گرفتن مربی خصوصی را دارند.

پیام بگذارید