پرش لینک ها

معرفی شرکت aggrigator

شرکت aggrigator یکی از استارت آپ های فعال در زمینه‌‌ی خرید و فروش آنلاین محصولات کشاورزی و دامی در سال 2015 در ایالت متحده آمریکا تأسیس شد.

این شرکت با کل سرمایه تأمین شده به مبلغ 2.3 میلیون دلار venture برای گروه مخاطبین خود که کشاورزان هستند در حوزه فروش محصولات کشاورزی و دامی فعالیت می کند.

در دهه های اخیر با تحولات مختلف اقتصادی، اجتماعی و فناورانه مانند افزایش شهرنشینی و تغییرات الگوی زندگی و میزان مصرف و بهره‌گیری از این فناوری‌ها، زندگی بشر با چالش‌ها ومسائل جدیدی همراه شده است. با گسترش شرکت‌های نوپا، استارت آپ ها خدمات و ارزش‌های جدیدی ارائه می‌کنند که بسیار قابل توجه می‌باشد. یکی از این استارت آپ‌ها شرکت aggrigator در حوزه کشاورزی و دامی است.

کاربرد پلتفرم آنلاین

شرکت aggrigator پلتفرمی جهت خرید و فروش محصولات کشاورزی تازه ارائه کرده است. این شرکت که از خروجی‌های مرکز رشد دانشگاه استنفرد است با امکان دسترسی به بازار‌های بزرگتر، کشاورزان خرد و نوپا را توانمد می‌کند، شرکت aggrigator با ایجاد این فرصت و فروش مستقیم این پلتفرم به بخش عظیمی از خریداران تجاری برای مدیریت انبار محصولات کشاورزان کوچک و متوسط کمک کرده همچنین با ارائه برخی آموزش‌ها، برای بالاتر بردن کیفیت محصولات کشاورزی مؤثر بوده است.

شرکت aggrigator برای از بین بردن چالش‌های موجود در زمینه خرید و فروش آنلاین محصولات کشاورزی و دامی آموزش‌های آنلاینی ارائه می‌دهد که برای ارتقاء کشاورزان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای شرکت aggrigator

کشاورزان خرد با نصب این پلتقرم روی گوشی‌های همراه خود می‌توانند از میزان دارای محصولات خود در انبار آگاه شوند و محصولات کشاورزی خود را مدیریت کنند.

شرکت aggrigator با شناخت محصولات کشاورزی و چالش‌های موجود راهکار‌های خود را با ارائه آموزش‌های آنلاین، مخاطبان خود را ارتقاء می‌بخشد.

مدل درآمدی

مدل درآمدی شرکت aggrigator واسطه‌گری است که این استارت آپ موفق بین المللی در حوزه فروش محصولات کشاورزی و دامی بسیار موفق عمل کرده است.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید