پرش لینک ها
تیم تک بی

نصب تجهیزات هوشمند سازی تک بی

نصب تجهیزات هوشمندسازی ساختمان از خدماتی است که یکی از تیم‌های فعال شتابدهنده اگزرژی با نام تک بی techbee ارائه می کند. یکی از نصب های اولیه‌ای که از محصولات هوشمندسازی تِک بی انجام شده است در یک منزل مسکونی در عظیمیه کرج بوده است. در این پروژه دو کلید دو پل سنتی مربوط به روشنایی آشپزخانه با کلیدهای دو پل لمسی تکِ بی جایگزین شدند. برای انجام این کار کلیدهای پیشین از جای خود باز شدند و از طریق همان سیم کشی موجود کلیدهای لمسی هوشمند در محل کلیدهای قبلی قرار گرفتند.

مزایای محصولات هوشمندسازی تِک بی

محصولات هوشمندسازی تِک بی بدون نیاز به هاب مرکزی، مستقیما به مودم خانه متصل می شوند و سپس از اپلیکیشن تِک بی که بر روی گوشی های هوشمند نصب می شود؛ قابلیت پایش و کنترل دارند. لازم به ذکر است که کلیدهای لمسی تجهیزات تِک بی ارتباط دو طرفه با اپلیکیشن موبایل دارند یا به اصطلاح فیدبک دار هستند.

فیدبک دار هستند یعنی هم از طریق اپلیکیشن امکان صدور فرمان جهت تغییر وضعیت آنها وجود دارد و هم در صورتی که وضعیت فیزیکی کلیدها تغییر کند، این تغییر بر روی اپلیکیشن نمایش داده می شود.

سناریوهای تک بی

نکته قابل توجه دیگر در مورد محصولات هوشمندسازی تِک بی این است که سناریوپذیر هستند یعنی می توان مجموعه ای از تجهیزات هوشمند شده را در یک سناریو گنجاند و تعیین کرد که به عنوان مثال با فعال شدن سناریو مورد نظر، لامپ هالوژن آشپزخانه در ساعت معینی روشن یا خاموش شود. می توان تعداد نامحدودی دستگاه در یک سناریو تعریف کرد که با فعال کردن آن سناریو آن تجهیزات به وضعیت تعریف شده در سناریو تغییر حالت دهند.

شتابدهنده اگزرژی از تیم های قوی و فعال خود حمایت کرده و برای بهبودی خدمات و محصولات استارت‌ها فعالیت می‌کند. برای مشاوره کسب و کار میتوانید با کارشناسان آما تماس بگیرید.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید