پرش لینک ها
تیم دانشان

تیم دانشان شایسته برگزیده طراحان کسب و کار

تیم دانشان در پانزدهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی، شایسته برگزیده در بخش طراحان کسب و کار شده و برنده گرنت ۳۰۰ میلیون تومانی از صندوق نوآوری و شکوفایی جمهوری اسلامی گردیده است. تیم دانشان متشکل از چند تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی امیر کبیر، صنعتی قم و علم و صنعت است که در سال 1398 در شتابدهنده اگزرژی شکل گرفت.

شتابدهنده اگزرژی مستقر در پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف در حوزه آب، انرژی و محیط زیست فعالیت می‌کند. تیم دانشان نیز با حوزه فعالیت انرژی و محیط زیست به خانواده اگزرژی پیوست. امروزه حفاظت محیط زیست یکی از مهم ترین دغدغه های کشورهای جهان از جمله ایران بحساب می‌آید، تیم دانشان با پروژه انرژی در گلخانه، گام اول را در حل اقتصادی معضلات و چالش های این حوزه برداشته است.

اعضای تیم دانشان

تیم دانشان متشکل از آقایان محمدعلی امیرگان به سمت مدیر فنی و تکنولوژی، سیدمحمدحسن میرباقری به سمت مدیر عامل و محمد امیری به سمت مدیر الکترونیک است که برای هدفی واحد تلاش می‌کنند.

اهداف و چشم اندازها

هدف تیم دانشان مبتنی بر دانش، تحقیقات و توسعه می‌باشد. آنها می‌خواهند در گام‌های اول پیشبرد اهدافشان، پروژه‌ها و زمینه‌های کار نشده در حوزه گلخانه را به طور کامل پوشش دهند.

آشنایی با محصول

اصلی ترین هدف تیم دانشان تمرکز بر روی فروش محصول فراوا است، محصول فراوا یک محصول بومی و دانش محور است که براساس یک نیاز اساسی فراموش شده رشد و نمو گیاهان ساخته و تولید شده است. فراوا یا همان «افزونه هوشمند مدیریت کربن دی اکسید گلخانه»، یک سیستم کاملا بهینه و اقتصادی جهت افزایش فرآوردگی محصولات گلخانه، مبتنی بر تزریق هوشمند کربن دی اکسید است که هم اکنون آماده جهت فروش به گلخانه داران است. این محصول در گلخانه پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف تست شده و نصب است.

محصول دیگر ما، سما یا سیستم مدیریت اقلیم گلخانه است که جهت پایش اقلیم گلخانه و اعلام هشدار قطعی برق گلخانه به فروش می رسد.

در کنار این محصولات گلخانه ای، سیستم هوشمند ضدعفونی دست یا مه آوا هم آماده فروش به افرادی است که با هزینه پایین علاقمند به نصب تجهیزات مربوط به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید