پرش لینک ها
تیم-اکتیویا

تیم اکتیویا، تیم برتر رقابتهای استارت‌آپی استانی

به گزارش خبری روابط عمومی پارک فناوری پردیس، چهارمین دوره رقابت‌های اینوتکس که یکی از رویدادهای نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری است، از تاریخ 23 بهمن 1399 در استان کرمان آغاز و تا اردیبهشت 1400 ادامه خواهد داشت، این رویداد در استان های تهران، قزوین، بوشهر، تبریز و همدان به ترتیب برگزار می شود.

تیم برتر رقابتهای استارتاپی

تیم اکتیویا یکی از استارتاپ‌های موفق شتابدهنده اگزرژی با حضور در نمایشگاه و شرکت در این رویداد به عنوان نفرات اول این رقابتها انتخاب شد. تیم فعال اکتیویا تولید کننده پوششهای خوراکی نگه دارنده میوه وارد نمایشگاه شد و مورد تأیید تیم داوری نیز قرار گرفت.

در این دوره از نمایشگاه بسیاری از استارتاپ‌های ایرانی در حوزه های مختلف از سراسر کشور شرکت می کنند و با ارائه ایده‌ها، خدمات و محصولات خود با یکدیگر به رقابت می پردازند. رقابتهای این دوره‌ی اینوتکس در تهران، تاریخ 29 بهمن 1399 برگزار گردید و شاهد رقابتهایی بین استارتاپ‌های موفق استان تهران بود. نمایشگاه در میدان آزادی، بعد از ایستگاه مترو بیمه در کارخانه نوآوری آزادی سالن همایش هم آوا برگزار شد. استارت آپ ها در این این رقابت‌ها به دفاع از طرح خود پرداختند و به سوالات داوران پاسخ دادند. تیم اکتیویا توانست نظر داوران را جلب و حائز رتبه برتر رقابت‌های استانی گردد.

این رویدادها به استارتاپ ها این امکان را می دهد تا بتوانند نوآوری ها و محصولات خود را با شرکت کنندگان و سرمایه گذاران به اشتراک بگذارند. در واقع این نمایشگاه محلی است برای آشنایی متخصصان، کارآفرینان، مخترعین، سیاستگذاران و سرمایه داران.

پس از اتمام این رقابتها نفرات برتر استانها انتخاب می شوند و به مرحله نهایی که دوره رقابتهای کشوری است قدم می گذارند. در این نبرد استارتاپی تیم های برگزیده با یکدیگر به مناظره پرداخته و با موضوعات بازاریابی و فروش دیگر استارتاپ ها را به چالش می کشانند.

دبیر دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری گفت: بیشتر استارتاپهای ما ظرفیت صادرات محصولات خود را به کشورهای مجاور دارند. به همین دلیل در این دوره ها تعدادی از سرمایه گذاران ترکیه نیز حضور داشتند.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید