پرش لینک ها
بوئت کمپ حمل و نقل برقی

برگزاری بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی

بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی در تاریخ 27 بهمن ماه در شتابدهنده اگزرژی برگزار گردید و تا تاریخ 19 فروردین ادامه دارد، آیا می دانید هدف از برگزاری بوت کمپ چیست؟ و چه کمکی به یادگیری افراد میکند؟

بیشتر بدانید …

هدف از برگزاری بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی، رشد و توسعه بازار حمل و نقل سبک و تقویت روحیه کار تیمی، همچنین افزایش یادگیری مهارتهاست.
برگزار کنندگان بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی در شتابدهنده اگزرژی با تلاش و کوشش، سعی در بالا بردن مهارت های تخصصی افراد دارند. داوطلبان و مشتاقان دارای طرح و ایده با شرکت در این دوره های آموزشی تجربه ای تازه در حوزه حمل و نقل کسب می کنند و استادان و مربیان به نقد و بررسی طرح های آنان می پردازند.
متخصصان شتابدهنده اگزرژی در زمینه کشف استعدادها و تواناییهای افراد مهارت دارند، انتخاب استادان با تجربه، بررسی و شناخت تواناییهای شرکت کنندگان، صرفه جویی در زمان همچنین تیم سازی از ویژگیهای بوت کمپ تخصصی در شتابدهنده اگزرژیست.

استادان و متخصصان در حوزه بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی و هیبریدی با انرژی فراوان سخنرانیهای خود را سمت بهبود سازی عملکرد شرکت کنندگان برده و  همچنین مهندسان ما برای تیم سازی، افراد را به چالش می کشند.

علاقه مندان با گذراندن این دوره ها برای عملی کردن طرح ها و نوآوری های خود آماده می شوند و می توانند در این بوت کمپ هم تیمی مناسبی برای تحقق نوآوری های خود بیابند.

استادان هفته گذشته بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی

استادان مطرح و با تجربه جلسات پیشین هفته گذشته، آقای مهندس امیر حسن صدرالدینی مدیر عامل شتابدهنده اگزرژی با موضوع معرفی بوت کمپ و کلیات طراحی ارزش پیشنهادی، آقای دکتر معینی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی انرژی شریف با موضوع سخنرانی کلیات حمل و نقل، آقای مهندس بابازاده  رئیس هیئت مدیره شرکت تحقیقات کنترل صنعتی جنوب با موضوع اینترنت اشیا بودند که بسیار قوی و پر انرژی این دوره های آموزشی را در شتابدهنده اگزرژی برگزار کردند.

در آخر مدیر دپارتمان آموزش شتابدهنده اگزرژی، MBA منابع انسانی با برنامه آموزش کار تیمی شروع به فعالیت کرده و با گرفتن تست شخصیت و کمک به خود شناسی داوطلبان به بهبود روند کار و تیم سازی افراد به برگزاری هرچه بهتر این بوت کمپ تلاش کرده و می کند.

عنوان های تخصصی در بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی

  • مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری
  • نگرش حل مسئله و تکنیک های تصمیم گیری
  • ماشین های الکتریکی و درایورهای سیستم های حمل و نقل الکتریکی
  • دوره آشنایی با باتریهای مورد استفاده در وسایل نقلیه الکتریکی
  • خودروهای هوشمند
  • اینترنت اشیا، خودروهای متصل و هوشمند
  • اصول طراحی خودرو برقی

امید است در این هفته این بوت کمپ بسیار کامل و جامع به دوره های آموزشی خود ادامه دهد. در صورت داشتن سؤال و یا درخواست اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران با تجربه شتابدهند اگزرژی تماس بگیرید.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید